Kim dla prezydenta Dudy jest Jolka Rosiek?

Kim dla prezydenta Dudy jest Jolka Rosiek?

Jolka Rosiek jest znana użytkownikom Twittera. Znana ze swej nieukrywanej miłości do prezydenta Andrzeja Dudy. Miesiącami wielu traktowało jej opowieści jako przejaw mitomanii, a niektórzy sugerowali nawet chorobę. Aż do wczoraj. Po publikacji serii zdjęć Jolki Rosiek z prezydentem wzburzył się nawet Samuel Pereira z TVP, który w skasowanym już twittcie napisał, że "dziwnym trafem konto tej wariatki Jolki @91lorealou" uaktywnia się "przy okazji zamieszania wokół PAD". 

Życie uczuciowe Polek i Polaków chodzi różnymi drogami. Prezydent Duda ma nie od dzisiaj fanklub wiernych pań, że przypomnimy tutaj takie twitterowe zjawisko jak "ruchadło leśne" czy Izabelę Pek, znaną z gorącego romansu z posłem PiS Stanisławem Piętą.

Swego czasu Izabela Pek zamieściła na Twitterze raczej ironiczny w wymowie zapis skierowany do prezydenta Dudy, w którym deklarowała, że "jak zamykałam oczy, to myślałam o Tobie". Na tamten wpis zareagowała wówczas właśnie Jolka Rosiek, która podjęła rękawicę rzuconą przez Pek w walce o prezydenckie uczucie. "Przykro mi Iza, ale pierwsza wyszłam ze swoimi uczuciami a Ty jesteś widocznie ich agentką i już rozumiem dlaczego Cię do niego dopuszczali".

Jolka Rosiek wielokrotnie wyznając prezydentowi miłość, a nawet na swoim poprzednim koncie @JolantaRosiek nagrywając pełne uczucia wyznania kierowane pod adresem głowy naszego Państwa, z biegiem dni stawała się dla wielu użytkowników mediów społecznościowych osobą, które być może żyje w innej rzeczywistości. Ale wczorajsza wizyta prezydenta Dudy w Zakliczynie i seria fotografii, których autentyczności nikt nie podważa, każe na sprawę spojrzeć troszkę inaczej. Tym bardziej, że trudno sobie wyobrazić, aby obca prezydentowi osoba mogła się wieszać mu na szyi bez jakiejkolwiek reakcji funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa.

Po wczorajszym spotkaniu z prezydentem Jolka Rosiek napisała na Twitterze: "Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyji na moich ustach.. ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie.... Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo.." i dodała zdjęcie.

https://twitter.com/91lorealou/status/1227673205026041856?s=20

A potem w sieci pojawiły się kolejne fotografie z Zakliczyna.

Ostatnio edytowane czwartek, 13 luty 2020 11:35
powrót do początku

Parlament Europejski

Grupy parlamentarne

Komisja Europejska

Rada Europejska

Europosłowie