poniedziałek, 24 luty 2020

Korea Północna znalazła sposób na koronawirusa. Kwarantanna dla wszystkich dyplomatów

Epidemia koronawirusa COVID-19 rozpoczęła się w sąsiednich Chinach. Oficjalnie zarażonych jest tam ponad 77.000 osób, z czego ponad 2.500 zmarło. Inny sąsiad Korea Południowa odnotował 833 przypadki i 8 ofiar. Za to Korea Północna nie zgłosiła do tej pory żadnego przypadku. Ale prewencyjnie walczy. Poddała kwarantannie 380 obcokrajowców.

  • Opublikowane w dziale Świat
Czytaj więcej...

Senator Sanders atakuje największą żydowską organizację lobbystyczną

Lider w wyścigu o demokratyczną nominację w tegorocznych wyborach prezydenckich w USA, senator Bernie Sanders oświadczył, że nie weźmie udziału w spotkaniu największej żydowskiej organizacji lobbystycznej AIPAC (American Israel Public Affairs Committee), bo jest to instytucja, która promuje bigoterię i szerzy sprzeciw wobec podstawowych praw Palestyńczyków.
 
  • Opublikowane w dziale Świat
Czytaj więcej...

Miller: Warto byłoby się dowiedzieć, kto namówił Falentę do nagrań

Sytuacja, kiedy media rządzącej partii mogą dysponować nielegalnie uczynionymi nagraniami, jest niepokojąca z punktu widzenia każdego obywatela. Warto byłoby wiedzieć, kto namówił Falentę. Dlaczego śledztwo nie zostało dokładnie przeprowadzone? - pytał w programie Radia Tok FM były premier Leszek Miller i przypomniał, że Falenta w liście do prezydenta pisał, że do podsłuchów został namówiony.

  • Opublikowane w dziale Polska
Czytaj więcej...
Subscribe to this RSS feed

Parlament Europejski

Grupy parlamentarne

Komisja Europejska

Rada Europejska

Europosłowie